Rozsvícení vánočního stromu, vánoční jarmark a mikulášská besídka - LuběniceDatum konání:
1.12.2017
Datum ukončení:
2.12.2017

Mateřská škola Luběnice ve spolupráci s obcí srdečně zve na rozsvícení vánočního stromu a na vánoční jarmark v pátek 1. prosince od 16.15 hodin u kapličky v Luběnicích.

Děti z mateřské školy a z dětského domova zazpívají u rozsvíceného vánočního stromu a potom jste srdečně zváni do kulturního domu na vánoční jarmark.

Mikulášská nadílka se uskuteční v sobotu 2. 12. od 17.00 hodin v kulturním domě. Pro děti jsou připraveny zábavné hry a soutěže a na závěr nadílka. Balíčky jsou přijímány v pátek od 7.30 do 14.30 hod v kanceláři OÚ nebo v sobotu hodinu před zahájením programu. 

 


Dotace z Programu obnovy venkova Olomouckého kraje

V roce 2016 poskytnuta dotace ve výši 300 000 Kč  na "Rekonstrukci místní komunikace Luběnice -
jižní část (1.etapa)"

logo-olomouckeho-kraje.jpg

 

Příspěvek Olomouckého kraje z Fondu pro podporu výstavby a obnovu vodohospodářské infrastruktury v Olomouckém kraji

Roku 2015 uzavřela Obec Luběnice s Olomouckým krajem smlouvu o poskytnutí dotace na realizaci stavby Splašková kanalizace a ČOV Luběnice na částku ve výši 1.000.000,- Kč.

Publicita stavby Splaškové kanalizace a ČOV Luběnice

Splašková kanalizace a ČOV Luběnice
Propagace - Splašková kanalizace a ČOV Luběnice.JPG

1.PNG

2.PNG

Dotace Olomouckého kraje za účelem zajištění akceschopnosti jednotek sborů dobrovolných hasičů obcí Olomouckého kraje olomouc.jpg

V roce 2017 je obec Luběnice příjemcem dotace ve výši 6 tis. Kč od Olomouckého kraje na opravu agregátu požární stříkačky PS 12.

 Dotace z Programu obnovy venkova Olomouckého kraje 2017logo-olomouckeho-kraje.jpg

 V roce 2017 přijata dotace ve výši 300 tis. Kč z Programu obnovy venkova Olomouckého kraje 2017 - dotační titul č.1 - Podpora budování a obnova infrastruktury obce - na částečnou úhradu výdajů na výstavbu parkovacích míst, vjezdů a autobusových zastávek.

 

 

 

 

 

 

 

www.czechpoint.cz