Změna velikosti písma

Drobečková navigace

Úvod > Život v obci > Aktuality > Olomoucký kraj - dotazníkové šetření

Olomoucký kraj - dotazníkové šetřeníDatum konání:
16.5.2023
Datum ukončení:
16.6.2023

Olomoucký kraj připravil v zájmu trvalého zvyšování úrovně kvality činností krajského úřadu dotazníkové šetření, které je dostupné na tomto odkazu: https://forms.office.com/e/Nx2gKvGkVG

Vyplněním tohoto dotazníku můžete významně pomoci vedení úřadu a jeho zaměstnancům získat zpětnou vazbu na fungování úřadu a přispět tak ke zlepšení řady aspektů společné práce. Vyjádření Vaší spokojenosti a získání pozitivní zpětné vazby je stejně důležité, jako poukázání na případné rezervy či nedostatky. Vlastní průzkum spokojenosti bude probíhat od pondělka 15. 5. 2023 do pátku 16. 6. 2023.

Pro dotazníkové šetření bylo zvoleno stejně jako v minulých pilotních ročnících prostředí Microsoft Forms, které je součástí MS Office 365. Dotazníkové šetření a jeho sběr je nastaveno jako zcela anonymní. Vyplnění celého dotazníku  nezabere více než 5 minut.
Všechny získané podněty budou vyhodnoceny. Výsledky dotazníkového šetření najdete nejpozději v listopadu v měsíčníku Olomoucký kraj a na webových stránkách kraje.