Změna velikosti písma

Drobečková navigace

Úvod > Život v obci > Aktuality > Pozvánka na adventní folklórní koncert s degustací vín - Sokolovna Slatinice - 9.12.

Pozvánka na adventní folklórní koncert s degustací vín - Sokolovna Slatinice - 9.12.Datum konání:
9.12.2023

Koncert Mužáci - plakát.pdf

Pozvánka na adventní koncert folklórního mužského sboru MUŽÁCI Z HRUŠEK a jejich hostů

 

 Sportovní klub Slatinice pro Vás připravil v adventním čase v SOKOLOVNĚ VE SLATINICÍCH VELKÝ ADVENTNÍ KONCERT FOLKLÓRNÍHO MUŽSKÉHO SBORU MUŽÁCI Z HRUŠEK A JEJICH HOSTŮ  v sobotu 9. prosince 2023 od 16.00 hod. k prožití pohodového odpoledne.

 Od 16.00 hod. začne degustace skvělého vína z rodinného vinařství BENEŠ z Hrušek, když v ceně vstupenky je jedno deci zdarma, a to vše za zvuku těch nejkrásnějších skladeb z koncertů André RIEU včetně obrazové projekce.

 Koncert s 35 účinkujícími začne v 17.00 hod. a Mužáci přislíbili, že podle nálady není případný následný společný zpěv „VYLOUČEN“

 Vstupenky v ceně 200 Kč jsou v prodeji na Obecním úřadě ve Slatinicích a v KLUBU 50+ v Olomouci na Střelnici 39, v Severní tribuně Androva stadionu. Každá vstupenka je na konkrétní místo v sále a obdržíte k ní i degustační vzorek bílého Rulandského šedého nebo červeného Zweigeltrebe.

 Podrobnosti ke koncertu jsou na plakátech vylepených v obci nebo si je můžete prohlédnout, včetně profilů umělců a ukázky z jejich vystoupení, na webu: jirikubicek.cz

Vstupenky lze rezervovat telefonicky na čísle 602545399 nebo na emailu jksigmazavináčseznam.cz do zahájení koncertu na jméno objednatele a budou připraveny u pokladny sokolovny. 

 

Na prožití pohodového adventního odpoledne se těší pořadatelé.