Změna velikosti písma

Drobečková navigace

Úvod > Život v obci > Aktuality > Tříkrálová sbírka v naší obci bude v sobotu 11. 1. 2020

Tříkrálová sbírka v naší obci bude v sobotu 11. 1. 2020Datum konání:
11.1.2020

Vážení  občané, dne 11. ledna 2020 bude v naší obci probíhat Tříkrálová sbírka. Navštíví vás koledníci - králové Kašpar, Melichar a Baltazar. Přinesou vám požehnání do nového roku. Vedoucí každé skupinky se na vyžádání prokáže platnou průkazkou. Sbírkou Charita chce umožnit, aby všichni lidé dobré vůle zakusili radost z pomoci lidem v nouzi. Příspěvky se během koledy sbírají do úředně zapečetěných a očíslovaných kasiček s logem Charity. Váš dar do Tříkrálové sbírky bude v roce 2020 věnován na:

  • podporu a rozvoj domácí hospicové péče,
  • úpravy azylového domu sv. Anežky pro starší nemocné lidi bez domova,
  • rozšíření a opravy hygienického zázemí pro lidi bez domova.

 

Tříkrálová sbírka 2020.pdf